Skills For Employment: Nová videosérie o zaměstnanosti. Ukrajinsky pro Ukrajince.

Jak najít práci v České republice? Kde začít? Jaké jsou pracovní podmínky a typy smluv? Jak napsat životopis? Kde hledat práci? A jak si vypočítat plat? Odpovědi na všechny tyto a další otázky týkající se zaměstnání v České republice jsme pro vás připravili s podporou projektu Skills for Employment v IKEA, Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR a DOMA - projekt Diakonie SCPS. Žádná vata, jen užitečné odkazy a praktické rady v ukrajinštině.

  1. Životopis a motivační dopis
  2. Kde hledat práci
  3. Typy pracovněprávních vztahů v České republice
  4. Typy smluv a pojistné dávky
  5. Výplata a daňové přiznání
  6. Kodex odpovědného zaměstnavatele (IKEA)

Як знайти роботу в Чехії? З чого розпочати? Які умови праці та типи договорів існують? Як скласти резюме? Де шукати роботу? І як правильно порахувати заробітню плату?
Відповіді на всі ці та інші питання щодо працевлаштування у Чехії ми підготовили спеціально для вас за підтримки Skills for Employment IKEA , Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty v ČR a DOMA – projekt Diakonie SCPS
Без води, тільки корисні посилання та практичні поради. Протягом тижня, ми будемо викладати відео блоки на різну тематику.

Všechna videa najdete v informačním seriálu na našem Youtube kanálu zde [LINK]:https://www.youtube.com/@konsorciumnno4164/playlists